665 544 432 | (33) 870 24 24 recepcja@modrzewiowka.eu
PL
EN

Relaks

Zadbaj o siebie

Dekoracja tytułu sekcji

Hotel Modrzewiówka pozwoli każdemu zadbać o harmonię ciała i duszy. Do dyspozycji naszych gości jest mini spa z sauną, sala do ćwiczeń oraz odkryty basen. Oferujemy zabiegi na ciało oraz relaksujące chwile dla umysłu.

W naszym hotelu można odpocząć przy szumie wody i zapachu olejków eterycznych, poddać się zabiegom pielęgnacyjnym i masażom oraz zadbać o kondycję. Godzina korzystania ze strefy SPA na wyłączność kosztuje 100 zł (do 5 osób). Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Relaksujące chwile zapewni również piękne otoczenie naszego hotelu. Latem odkryty basen pozwala gościom na kąpiel w pełnym słońcu. Przez cały rok można spacerować po okolicy kojąc zmysły pięknymi krajobrazami oraz zabytkami klasy światowej. Naszym gościom oferujemy również wycieczki rowerowe po wyznaczonych szlakach.W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kapsułę floatingową, w której seans zapewni Państwu głęboki relaks w całkowitej ciszy. Podczas pobytu w kapusle, unosimy się na wodzie z wysoko stężonym roztworem soli Epsom, przez co czujemy się jak w Morzu Martwym. Kapsuła odpływowa jest dźwiękoszczelna i można w niej również wyłączyć oświetlenie. Woda ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała człowieka. Takie warunki pozwalają na odczucia podobne do stanu nieważkości, w którym ciało niemal lewituje, a umysł znajduje ukojenie. Floating to zabieg całkowicie bezpieczny, głęboko regenerujący, ponieważ odciąża kręgosłup, łagodzi bóle mięśni.

Seans w kapsule jest dodatkowo płatny, a jego cena wynosi 90 zł za 50 minut.

Przed skorzystaniem z zabiegu, prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.Oferta masaży
Oferta zabiegów kosmetycznych
Regulamin kapsuły floatingowej
Budynek hotelu
Pokój masaży w hotelu Modrzewiówka
Poczekalnia SPA
Sauna sucha
Sauna sucha
Mini siłowania w hotelu Modrzewiówka
Poczekalnia SPA
Kapsuła floatingowa
Kapsuła floatingowa
Kapsuła floatingowa