665 544 432 | (33) 870 24 24 recepcja@modrzewiowka.eu
PL
EN

Bon 500+

Hotel Modrzewiówka*** realizuje płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego 500+. Płatność obejmie wszystkie oferty dostępne w hotelu. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami realizacji bonów!

Aby skorzystać z bonu należy:

  1. Zarejestrować się do indywindualnego konta PUE w ZUS
  2. W tymże PUE aktywować Polski Bon Turystyczny
  3. Otrzymają Państwo SMSem 16-cyfrowy kod, który będzie stanowił bon.
  4. Dokonując rezerwacji w hotelu prosimy o przekazanie, że część rozliczenia zostanie przeprowadzona za pomocą bonu
  5. Dokonując płatności (przed pobytem lub w jego trakcie) recepcjonista będzie prosił o podanie 16-cyfrowego bonu oraz kwoty, którą chcą Państwo za pomocą bonu opłacić. Po wprowadzeniu przez recepcjonistę w aplikacji ZUS bonu otrzymacie Państwo SMSem kod PIN, który należy podać recepcjoniście. Warto pamiętać, że PIN otrzymacie Państwo na wskazany przez przy rejestracji w PUE ZUS numer telefoniczny – aby zapłacić bonem należy więc mieć dostęp do telefonu, wskazanego w PUE ZUS.
  6. Recepcjonista potwierdzi dokonanie transakcji lub poprosi o jej ponowienie w przypadku nieudanej próby.
  7. Wyłącznie Państwo możecie sprawdzić jaka kwota pozostała do wykorzystania w ramach Państwa bonu. Można to sprawdzić logując się do własnego PUE ZUS.

Co ważne – z bonu można skorzystać od 1 sierpnia opłacając wyłącznie pobyt, w którym uczestniczy dziecko, na które bon został wydany. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd bez dziecka – nie będzie możliwości skorzystania z płatności za pomocą bonu.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie: 665 544 432 , mailowo: recepcja@modrzewiowka.eu