Zarezerwuj pokój

Nasze Pokoje

Hotel Modrzewiówka oddaje do dyspozycji Gości 31 wygodnie wyposażonych i przytulnych pokoi.

Jesteśmy w stanie zapewnić nocleg dla max. 74 osób w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w wygodne łóżka typu doble lub twin bed, a dodatkowo część posiada wyjście na przestronny taras.

Na życzenie gości świadczymy usługi dodatkowe tj. budzenie, pranie, room-service, a także udostępniamy m. in. sejf, żelazko, deskę do prasowania.

Pokoje wyposażone dodatkowo w:

Internet

Telefon

Telewizja

Łazienka

Pokoje 2 Osobowe

Pokój dla dwóch osób składający się z pokoju głównego oraz łazienki z prysznicem. W pokoju znajdują się dwa jednoosobowe łóżka (pokój typu twin), lub jedno duże łóżko king size (pokój typu dbl). Piękne, ciepłe wnętrze, oraz urokliwe widoki pozwolą Państwu poczuć się doskonale i umilą wypoczynek. W każdym pokoju znajduje się telewizor, obszerna szafa, stolik, fotele oraz telefon.  Cześć pokoi  posiada taras.

Cena za pokój Superior (Część Willowa)

269 zł

Cena za pokój Standard (Część Nowa)

259 zł

Pokoje 3 Osobowe

Elegancki, funkcjonalny pokój, idealny dla pary z jednym dzieckiem lub grupy przyjaciół dzięki przestrzeni większej niż w pokojach dwu osobowych. W pokoju znajduje się jedno podwójnego łóżko typu king size oraz jedno łożko pojedyncze. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, obszerną szafę, stolik, fotele oraz telefon. Część pokoi posiada również taras.

Cena za pokój Superior (Część Willowa)

310 zł

Cena za pokój Standard (Część Nowa)

310 zł

Pokoje 4 Osobowe

Rodzinne (2+2)

Pokój odpowiedni dla rodziny składającej się z dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci lub czterech osób dorosłych. Pokój składa się z 2 oddzielnych pomieszczeń: sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim oraz salonu z dwoma pojedynczymi łóżkami. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon, obszerną szafę, stolik, fotele oraz obszerny taras z widokiem na basen.

Cena za pokój Superior (Część Willowa)

360 zł

Top