Wyślij zapytanie

Doba Hotelowa

Uprzejmie informujemy, iż nasz Hotel*** Modrzewiówka posiada 24 h recepecję.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.

Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej do godziny 18:00 za dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.

Przyjazdy

W przypadku, gdy godzina Państwa przyjazdu jest wcześniejsza niż ustalony początek doby hotelowej, prosimy o kontakt, aby w miarę możliwości móc przygotować dla Państwa pokój.

W wypadku, gdyby nie było to możliwe, zaopiekujemy się Państwa bagażem, do czasu zakończenia przygotowania Państwa pokoju, co nie nastąpi później niż o godzinie 14:00.

Pokoje

W każdym pokoju ręczniki zmieniane są na Państwa życzenie. Jeśli życzą sobie Państwo, aby wymiany były dokonywane częściej, prosimy o poinformowanie recepcji.

Zakaz palenia

W celu zapewnienia naszym gościom wysokiego komfortu pobytu oraz zachowania norm bezpieczeństwa informujemy, że w Hotelu*** Modrzewiówka obowiązuje zakaz palenia.

Śniadania

Oferujemy Państwu codziennie od godziny 7.30 do 10.00 śniadania w formie bufetu o charakterze kontynentalnym. Bogate menu śniadaniowe pozwala, aby każdy odnalazł w nim pełnowartościowe i smaczne propozycje.

Dzieci

Rodzice z dziećmi są w naszym hotelu mile widziane, posiadamy pokoje rodzine (2+2) oraz specjalną bawialnię dla najmłodszych gości naszego hotelu.

Transfery

Świadczymy transfery z i na lotnisko oraz inne kursy taxi.

Nie znalazłeś informacji których szukasz? Zachęcamy do kontaktu!

Top