Zarezerwuj pokój

Doba Hotelowa

Uprzejmie informujemy, iż nasz Hotel*** Modrzewiówka posiada 24 h recepecję.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.

Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej do godziny 18:00 za dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.

Przyjazdy

W przypadku, gdy godzina Państwa przyjazdu jest wcześniejsza niż ustalony początek doby hotelowej, prosimy o kontakt, aby w miarę możliwości móc przygotować dla Państwa pokój.

W wypadku, gdyby nie było to możliwe, zaopiekujemy się Państwa bagażem, do czasu zakończenia przygotowania Państwa pokoju, co nie nastąpi później niż o godzinie 14:00.

Pokoje

W każdym pokoju ręczniki zmieniane są na Państwa życzenie. Jeśli życzą sobie Państwo, aby wymiany były dokonywane częściej, prosimy o poinformowanie recepcji.

Zakaz palenia

W celu zapewnienia naszym gościom wysokiego komfortu pobytu oraz zachowania norm bezpieczeństwa informujemy, że w Hotelu*** Modrzewiówka obowiązuje zakaz palenia.

Śniadania

Oferujemy Państwu codziennie od godziny 7.30 do 10.00 śniadania w formie bufetu o charakterze kontynentalnym. Bogate menu śniadaniowe pozwala, aby każdy odnalazł w nim pełnowartościowe i smaczne propozycje.

Dzieci

Rodzice z dziećmi są w naszym hotelu mile widziane, posiadamy pokoje rodzine (2+2) oraz specjalną bawialnię dla najmłodszych gości naszego hotelu.

Rezygnacja z pobytu

Rezerwacje indywidualne (do trzech pokoi włącznie).

W przypadku rezygnacji na: 14 dni (2 tygodnie) lub więcej przed planowanym dniem przyjazdu nie pobieramy żadnej opłaty. W wypadku rezygancji na mniej niż 14 dni przed przyjazdem pobieramy opłatę za pierwszy nocleg, natomiast przy rezygnacji na 2 i mniej dni przed planowanym przyjazdem pobieramy opłatę w wysokości pełnej kwoty za pobyt.

Rezerwacje grupowe (od czterech pokoi)

W wypadku rezygnacji na: 21 dni (3 tygodnie) lub więcej przed planowanym dniem przyjazdu nie pobieramy żadnej opłaty. W wypadku rezygnacji na mniej niż 21 dni przed przyjazdem pobieramy opłatę za pierwszy nocleg, natomiast przy rezygnacji na 7 i mniej dni przed planowanym przyjazdem pobieramy opłatę w wysokości 50% kwoty za pobyt.

Rezerwacje z oferty specjalnej.

W przypadku anulacji rezerwacji z oferty specjalnej koszty nie są zwracane.

Transfery

Świadczymy transfery z i na lotnisko oraz inne kursy taxi.

Nie znalazłeś informacji których szukasz? Zachęcamy do kontaktu!

Top